لوگو

به سایت گروه طراحی جی فلای خوش آمدید.

گروه طراحی جی فلای با ارائه خدمات مختلف وب، نیاز های کاربران خود را برطرف خواهد کرد. گروه طراحی جی فلای با ارائه خدمات طراحی سایت شخصی، شرکتی و فروشگاهی و همچنین ارائه خدمات سئو و تولید محتوا و ارائه خدمات سرویس عبور از تحریم های ظالمانه برای تریدر ها و شرکت های ایرانی بخش زیادی از نیاز های شما را برطرف خواهد ساخت. همچنین گروه طراحی جی فلای با ارائه خدمات هاستینگ و سرور های مجازی و اختصاصی در کشورهای ایران، آلمان، فنلاند و آمریکا توانایی ارائه سرویس را دارد.

خدمات طراحی سایت

گروه طراحی جی فلای، با بیش از 10 سال سابقه در زمینه طراحی سایت و سئو سایت فعالیت دارد. گروه طراحی جی فلای بیش از 50 سرویس و کار موفق در زمینه های طراحی سایت های فروشگاهی و شرکتی، طراحی های گرافیکی و ارائه سرویس های هاستیگ و سرور های اختصاصی دارد. طراحی سایت مطابق با نظر کارفرما انجام شده و تمامی استانداردهای سئو رعایت می شود.

خدمات سئو و تولید محتوا

سئو (SEO) مخفف عبارت Search Engine Optimization یا بهینه‌سازی برای موتورهای جست‌وجو است؛ یعنی مجموعه کارهایی که برای بالا بردن رتبۀ یک سایت در نتایج گوگل انجام می‌کنیم. از برخی مراحل طراحی سایت و کدنویسی برای آن گرفته تا تولید محتوا و لینک‌سازی در داخل و خارج از سایت، همگی کارهایی هستند که متخصصان سئو انجام می‌دهند تا سایت‌ها بهتر دیده شوند و مخاطبان بیشتری به‌دست آورند.

تولید محتوای اصولی هم باعث جذب کاربران بیشتر در سایت می شود و هم موجب بهبود رتبه سایت در گوگل می شود. در نتیجه سایت به صفحه اول گوگل منتقل شده و گوگل به کاربران پیشنهاد میکند از سایت شما بازدید کنند. افزایش کاربران قطعا موجب افزایش مشتریان می شود.

همکاری های گروه جی فلای

عبور از تحریم

سرویس تحریم شکن با استفاده از سرورهای رفع تحریم، امکان ورود به وبسایت‌ها و استفاده از خدماتی که IP‌های ایران را مورد تحریم قرار داده‌اند را فراهم می‌کند.

با استفاده از این سرویس به راحتی و بدون دغدغه به ترید خود بپردازید. همچنین اگر فریلنسر هستید، این سرویس مناسب شما است.

در حال حاضر ارائه سرور بروی کشورهای آلمان، فنلاند و آمریکا امکان پذیر است.

ارائه خدمات هاستینگ و سرور

برای بارگذاری تمامی فایل‌ها و اطلاعات بر روی وبسایت‌تان و راه‌اندازی یک وبسایت فروشگاهی، خبری، بلاگ، بازی و … نیاز به یک پلتفرم میزبانی دارید، اما چیزی که اهمیت دارد این است که کدام پلن هاست ما برای کسب و کار شما و نیاز وبسایت شما مناسب‌تر است. انتخاب شما با توجه به میزان بازدیدکنندگان وبسایت‌تان، بزرگ و کوچک بودن کسب و کارتان، زبان برنامه نویسی وب‌سایت، میزان استفاده از منابع و غیره می‌تواند متفاوت باشد.

ارتباط با ما

برای ارتباط با گروه جی فلای با ما در ارتباط باشید:

تماس: 09353300862

واتس اپ: 0014053568564

اینستاگرام: Gfly_ir@

Design with ❤️ by @gfly_ir